CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ V OBORU KOSMETOLOGIE

BEAUTY ACADEMY
4D CENTER - 10.patro
Kodaňská 1441/46
110 00 Praha 10


Mapa

GPS:
50.0695061N, 14.4632869EKURZY

Kurzy s různým zacílením a zaměřením jsou výsledkem požadavků odborníků, kosmetologů na vyšší kvalifikaci. Chceme Vám předat ty nejnovější poznatky a seriózní odpovědi, kterými vysvětlíte souvztažnosti i svým klientkám. Po kurzu máte nejenom praktické dovednosti, ale především znalosti a jistotu v tom co děláte. Umíte vykonávat služby pro Vaše klientky na té nejvyšší odborné úrovni, která je předpokladem úspěšné práce v oboru.

Kurzy probíhají v odpovídajích prostorách pro teorii a praxi. Během kurzů se využívají všechny moderní metody k výuce: power point prezentace, projekce, interaktivní výuka a další. K dispozici jsou počítače a další vybavení pro usnadnění a zintenzivnění výuky.

KOSMETIKA

JINÁ ŠKOLA KOSMETIKY

Ucelená, komplexní, mimo standartní výuku dle požadavků na akreditované kurzy, poskytujeme v ceně kurzu nadstandartní anti-agingové postupy, přehled možností o postupech omlazování mimo rámec kosmetologie (estetická chirurgie, injekční mezoterapie, biologická liposukce).

KOSMETIKA

Jako první poskytujeme vědecké pojetí přístupu a rozlišování při aplikaci peelingů. Bezpečná a fyziologická péče pro klienty z rukou kosmetologů.

V rámci výuky masáží, získáte i znalosti masáže zaměřené na uvolnění šíje v rámci kosmetického ošetření, znalosti lymfatické masáže obličeje a jejího přínosu při kosmetickém ošetření, speciální masážní techniku pro stimulaci produkce kolagenu.

KOSMETIKA

REKVALIFIKAČNÍ S AKREDITACÍ MŠMT


Doba trvání: 300 hodin
Obsahová náplň kurzu: dle požadavků MŠMT
V ceně kurzovného je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce, studijní materiály, závěrečná praktická i teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení o absolvování kurzu.

KOSMETIKA

KURZY KOSMETOLOGIE S AKREDITACÍ MŠMT /PRAHA/


Doba trvání: 6 týdnů
Typ výuky: celodenní výuka pondělí až pátek

Individuální výuka dle naplnění skupiny a možnosti lektorů.

Celodenní kurzy začínají:
v pondělí 28.11 2016
v pondělí 30.01.2017
v pondělí 20.02.2017
v pondělí 10.04.2017

Cena: 12 705 Kč včetně DPH s možností splátek

Další kurzy mohou být sestaveny individuálně, nakonfigurovány pro absolventy jiných rekvalifikačních kurzů, které zpětně hodnotí jako nepřínosné a nedostačující, nebo pro navýšení kvalifikace kosmetiček, které jsou již déle v oboru a chybí jim nové pojetí přístupu k pleti, vědomosti z určité kosmetologické disciplíny, nebo informace k jistotě a odlišení mystifikací a faktů. Takto formulované kurzy jsou pořádány formou půldenních, jednodenních, nebo více denních kurzů a cena se odvíjí od požadovaných úkonů. Konkrétní dotazy a požadavky směřujte na email: mezoterapie°email.cz

Možná témata:
CHEMICKÉ PEELINGY
MASÁŽE
PŘÍSTROJOVÁ TECHNIKA
AKNÉ – ŘEŠENÍ PŘÍČIN
VÝŽIVA
MEZOTERAPIE
KYSELINA HYALURONOVÁ
DOMÁCÍ PÉČE
FYZIOLOGIE KŮŽE
ALERGENY V KOSMETICE, ŠKODLIVÉ LÁTKY, CO KŮŽI PROSPÍVÁ
PEPTIDY A JEJICH VYUŽÍTÍ
a další.VYUČUJÍCÍ LEKTOŘI


MuDr. Pradeniaková
KOSMETIKALékař s atestací estetická dermatologie, výplňové materiály
KOSMETIKAVyučuje obor estetická dermatologie, složení kosmetiky, materiály

Mgr. Bílková Hana
KOSMETIKADiplomovaný specialista se zdravotní akreditací
KOSMETIKAVyučuje, správné vyhodnocení aktuálního stavu pleti klienta, doporučení a postup při ošetření, bezpečnost a ochranu draví při práci, hygiena práce, požární prevence

Moravová Renáta
KOSMETIKAZdravotní sestra, diagnostik, odborník na výživu, školitelka
KOSMETIKAVyučuje diagnostiku, správné vyhodnocení aktuálního stavu pleti klienta, kosmetickou masáž a další kosmetické úkony, ochrana zdraví při práci, hygiena práce

Heinová Jana
KOSMETIKAProduktový specialista, terapeut a odborník na tělovu péči, zábaly, detoxikaci těla
KOSMETIKAVyučují specifické části péče o pleť aknózní, ekzematickou, problematickou, postiženou předčasným stárnutím, typy peelingových ošetření: zachovávájící, remodulační, akcelerační a další (lektoři jsou zaškolení a smějí používat podklady vědce dr.Caparého - přední odborník na dermatologii, estetiku a anti-aging)

Ing. Matakbayevá Irina
KOSMETIKADiplomovaný specialista
KOSMETIKAVyučuje předmět kosmetické materiály, přístrojová péče, depilaci, epilaci

Dr. Baldas Marcela, MBA
KOSMETIKALektor bioceutické péče a fyziologického přístupu v péči o pleť v ČR a SK
KOSMETIKAVyučuje teoretický vstup do kosmetiky, historie, vývoj, disciplíny oboru kosmetologie, rozlišení, odlišení a různá zaměření v oboru, jejich specifikace a porovnání, praktická výuka diagnostiky na modelech, dozoruje a garantuje minimálně 1 ucelenou studii na modelu během kurzu

Chocholoušová Marcela
KOSMETIKAŠkolící centrum, kosmetolog, praktické dovednosti

Grim Hana
KOSMETIKAŠkolitelka technologických postupů, odborník na anti-aging, praxe

KOSMETIKA

Ing. Železná Alena
KOSMETIKAVyučuje živnostenský zákon a základy podnikání, bezpečnost práce

Mgr. Eva Prokešová, Ph.D.
KOSMETIKAKatedra zdravotní TV a tělovýchovného lékařství Karlova Univerzita
KOSMETIKAVyučuje první pomoc

Dr. Guido Capparé
KOSMETIKAVědec a skutečná autorita v otázká kůže a jejího fungování a skutečných biochemických, fyziologických procesů v kůži a možnost přirozeného působení na tyto procesy, tak abychom reálně udrželi pleť zdravou, krásnou, mladistvou.

CENTRUM BIOCEUTICKÉ PÉČEBEAUTY ACADEMY - Kodaňská 1441/46, Praha 10   /   gsm: +420 773 800 320   /   e-mail: kosmetolog@email.cz, klient@email.cz   /   internet: www.rekvalifikacekosmetika.cz

PARTNEŘI: www.rekvalifikacekosmetika.cz, www.tv-proko.cz, www.tv-proko.eu
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign