CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ V OBORU KOSMETOLOGIE

BEAUTY ACADEMY
4D CENTER - 10.patro
Kodaňská 1441/46
110 00 Praha 10


Mapa

GPS:
50.0695061N, 14.4632869EVZDĚLÁVACÍ CENTRUM

JINÁ ŠKOLA KOSMETIKY

Ucelená, komplexní, mimo standartní výuku dle požadavků na akreditované kurzy, poskytujeme v ceně kurzu nadstandartní anti-agingové postupy, přehled možností o postupech omlazování mimo rámec kosmetologie (estetická chirurgie, injekční mezoterapie, biologická liposukce).

KOSMETIKAJako první poskytujeme vědecké pojetí přístupu a rozlišování při aplikaci peelingů. Bezpečná a fyziologická péče pro klienty z rukou kosmetologů.

KOSMETIKAV rámci výuky masáží, získáte i znalosti masáže zaměřené na uvolnění šíje v rámci kosmetického ošetření, znalosti lymfatické masáže obličeje a jejího přínosu při kosmetickém ošetření, speciální masážní techniku pro stimulaci produkce kolagenu.

KOSMETIKAKURZY

Kurzy s různým zacílením a zaměřením jsou výsledkem požadavků odborníků, kosmetologů na vyšší kvalifikaci. Chceme Vám předat ty nejnovější poznatky a seriózní odpovědi, kterými vysvětlíte souvztažnosti i svým klientkám. Po kurzu máte nejenom praktické dovednosti, ale především znalosti a jistotu v tom co děláte. Umíte vykonávat služby pro Vaše klientky na té nejvyšší odborné úrovni, která je předpokladem úspěšné práce v oboru.

KOSMETIKAKurzy probíhají v odpovídajích prostorách pro teorii a praxi. Během kurzů se využívají všechny moderní metody k výuce: power point prezentace, projekce, interaktivní výuka a další.

KOSMETIKAK dispozici jsou počítače a další vybavení pro usnadnění a zintenzivnění výuky.

KOSMETIKA

KOMPETEČNÍ CENTRUM
Kodaňská 1441/46, 110 00 Praha 10KOSMETICKÉ PRÁCE A KOSMETOLOGIE

Zahrnuje veškeré kosmetické úkony, jako masáž, úpravu řas a obočí, depilaci, komplexní diagnostiku pleti, dermatologii, zdravovědu, hygienu, první pomoc, bezpečnosti práce, kosmetické materiály, kosmetické značky, historie, vývoj, trendy, tělová péče, líčení, složení kosmetiky, bezpečnost, bezpečnost práce, základy estetiky a psychologie, živnostenský zákon a základy podnikání, ekonomika provozu, marketing a propagace, časté chyby v podnikání, část o přístrojových ošetření s ukázkami, část o nadstandartních postupech v disciplíně anti-aging.

Délka trvání klasického rekvalifikačního kurzu:
300 hodin

KOSMETIKA

OBSAHOVÁ NÁPLŇ KURZU
KOSMETIKAZáklady psychologie
KOSMETIKAAnatomie a fyziologie kůže
KOSMETIKAKůže – vnější a vnitřní vlivy na kůži, vzhled kůže
KOSMETIKADiagnostika pleti
KOSMETIKADermatologie – koční nemoci, příčiny, projevy, léčba, prevence
KOSMETIKAKosmetické vady
KOSMETIKAKosmetická masáž – význam, historie, druhy, postup, účinky
KOSMETIKAKosmetické ošetření – význam, postup, typ
KOSMETIKAHygienické minimum, desinfekce, sterilizace
KOSMETIKAKosmetické úkony, barvení řas a obočí, formování obočí, o aplikaci řasy na řasu a další možnosti, jako lepení obočí, vhodnost, náročnost, ukázka
KOSMETIKAPřístroje a pracovní pomůcky, seznam ověřených prodejců potřeb pro kosmetičky
KOSMETIKADepilace, epilace
KOSMETIKABarevná typilogie, líčení
KOSMETIKADoplňky a možnosti rozšíření o další disciplíny z oboru komplexní péče o tělo, obličej i duši
KOSMETIKAZáklady psychologie

V ceně kurzovného je zahrnuta teoretická i praktická část výuky, spotřební materiál používaný při výuce, studijní materiály, závěrečná praktická i teoretická zkouška, po jejímž úspěšném složení obdržíte celostátně platné osvědčení o absolvování kurzu.
BEAUTY ACADEMY - Kodaňská 1441/46, Praha 10   /   gsm: +420 773 800 320   /   e-mail: kosmetolog@email.cz, klient@email.cz   /   internet: www.rekvalifikacekosmetika.cz

PARTNEŘI: www.rekvalifikacekosmetika.cz, www.tv-proko.cz, www.tv-proko.eu
WebDesign by grafické studio PEOPLEART / reklamní grafika - tvorba www stránek a webdesign